Hjem > Kontakt oss
Tel: +86-29-86105123
Faks: +86-29-86513529
E-Mail:Manager@rejeegroup.com
Adresse: Rm 10802, Block B, Kairui bygningen, Xi'an økonomisk utvikling sone, Kina.
Manager

Manager: Eva Hui

Epost:Eva@rejeegroup.com

Salgskonsulent

Salg Executive: Natalie

Epost: Natalie@rejeegroup.com

Salgsrepresentant

Selger: Eric

Epost:Eric@rejeegroup.com


Salg representant: Vincent

Epost:Vincent@rejeegroup.com


Salg Merchandiser

Salg Merchandiser: Emma

Epost:Emma@rejeegroup.com

Salg Merchandiser: Thomas

Epost:Thomas@rejeegroup.com

Etter salg service

Etter salg service: Jason

Epost:Jason@rejeegroup.com


Etter salg service: Kevin

Epost:Kevin@rejeegroup.com


Teknisk stab

Teknisk stab: Alan

Epost:Technical@rejeegroup.com


Kasserer

Kasserer: Julia

Epost:Julia@rejeegroup.com




Produkter